Profesjonalne instalacje

klimatyzacja

Klimatyzacja

zakres usług

Z przyjemnością przedstawiamy naszą szeroką ofertę usług z zakresu montażu instalacji klimatyzacyjnych dla domów i firm. Nasi doświadczeni specjaliści zapewniają kompleksową obsługę, począwszy od profesjonalnego doradztwa technicznego przy doborze optymalnego rozwiązania, poprzez projekt instalacji, aż po wykonanie i uruchomienie systemu. Nasza oferta obejmuje również serwis cykliczny, który pozwala na utrzymanie długiej żywotności jednostek oraz bieżące naprawy. Wykonujemy wszystkie montaże przy użyciu profesjonalnych narzędzi, a nasze umiejętności oraz doświadczenie gwarantują pełne zadowolenie klienta. Co więcej, posiadamy niezbędne zezwolenia, które zapewniają zachowanie gwarancji producenta dla montowanych jednostek.

Każda nasza praca objęta jest 24-miesięczną gwarancją, co świadczy o naszym zaufaniu do jakości świadczonych usług. Dążymy do zapewnienia Państwu maksymalnego komfortu w każdych warunkach, dlatego stawiamy na fachowość, solidność i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zaufania profesjonalistom w dziedzinie montażu instalacji klimatyzacyjnych. Daj nam szansę, a zadbamy o idealny klimat w twoim domu lub firmie.

Rodzaje klimatyzacji

Wyróżniamy cztery rodzaje klimatyzacji

Klimatyzatory ścienne

najczęściej spotykanymi jednostkami wewnętrznymi używanymi zarówno w domach, mieszkaniach, jak i w różnego rodzaju przedsiębiorstwach są modele o prostokątnym kształcie. Oprócz funkcjonalności, estetyczny wygląd tych jednostek doskonale komponuje się z wystrojem ściany.

Klimatyzatory kasetonowe

jednostka wewnętrzna tego rodzaju montowana jest na konstrukcji dachu lub stropu za pomocą specjalnych szpilek gwintowanych. Aby zapewnić odpowiednią instalację, urządzenie wymaga przestrzeni około 25 cm nad sufitem, umożliwiając swobodny montaż. Takie rozwiązanie jest szczególnie popularne w biznesowym zastosowaniu, takim jak sale konferencyjne, restauracje, sklepy czy różnego rodzaju hale.

Klimatyzatory kanałowe

to urządzenie, do którego pracy niezbędna jest instalacja rur wentylacyjnych, które muszą być rozprowadzone do pomieszczeń, które mają być klimatyzowane. Ze względu na dużą moc chłodzenia i zastosowanie gęstych filtrów, takie urządzenia są często montowane w miejscach takich jak kuchnie w restauracjach, warsztaty, stolarnie i inne podobne miejsca.

Klimatyzatory przypodłogowo-podstropowe

to urządzenie dwufunkcyjne, które można zamontować zarówno do sufitu, jak i do ściany. Klimatyzator doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o skośnych sufitach.

Partnerzy

REnomowani dosawcy

Kontakt

dane firmy

+48 514 703 925

biuro@klima-t.eu

#klima-t

oze-solution logo

© Copyrights KLIMA-T 2023. All Rights Reserved
Polityka prywatności